Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Apie mus kalba

Jūriniais keltais keliaujančių šeimų pramogoms – dar vienas „CurioCity“ vaikų žaidimų kambarys

Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūręs didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ skelbia, kad nuo šiol jūrines keliones keltais besirenkančios šeimos gali pramogauti dar viename „CurioCity“ stilistika įrengtame vaikų žaidimų kambaryje. Jis duris atvėrė kasdien maršrutu Klaipėda–Kylis (Vokietija) kursuojančiame kelte.

„CurioCity“ kviečia į Gamtos herojų stovyklą „Harmony Park“

Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūręs vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ jau laukia vaikų savo vasaros stovyklose. Čia vėl rengiamos vaikų pamėgtos Miesto herojų, Jaunųjų lyderių, Pasaulio atradėjų, Atostogų kaip kine stovyklos, o su šūkiu „CurioCity“ goes wild pristatoma ir šio sezono naujiena – Gamtos herojų stovykla.

Kaune atidaromas uostamiestis vaikams

Nuo lapkričio 27 d. Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūręs vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ tampa uostamiesčiu – Miesto herojų erdvė papildoma jūrinės laivininkystės tematika ir įrengiamas dviejų aukštų imitacinis laivas.

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos