Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

„CurioCity“ kviečia draugauti kasdien

Jau nuo spalio vidurio žingeidžių jaunųjų kauniečių kasdienybė galės nusispalvinti įdomiausiomis veiklomis.

Didžiausiame Baltijos šalyse vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“, įsikūrusiame PLC „Mega“, startuoja mini darželis 3–6 ir popamokiniai užsiėmimai 7–11 metų vaikams.

Mini darželyje mažieji bus ugdomi pilnos (8–18 val.) arba pusės dienos (8–14 val.) grupėse, jų laukia programa, sudaryta remiantis Z kartos vaikų bruožais ir rekomendacijomis. Ikimokyklinukai per žaidimus pažins skaičius ir raides, dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse, susipažins su įvairių specialybių atstovais, kitomis šalimis bei jų kultūromis, dalyvaus meninės terapijos užsiėmimuose ir patirs daugybę gerų emocijų. Geru oru vaikai žais ir PLC „Mega“ lauko žaidimų aikštelėje.

Kaip atrodys pradinukų popamokiniai užsiėmimai „CurioCity“ centre? Juose veikla mokiniams prasidės nuo 13.30 ir tęsis iki 18 valandos. Vaikai bus skatinami improvizuoti bei kurti, per aktyvias ir patirtines veiklas pažinti save ir supantį pasaulį, atrasti naujus, nepažintus dalykus. Pradinukai turės galimybę paruošti namų darbus, eksperimentuoti Smalsumo laboratorijoje, susipažins su paslaptingais kino teatro užkulisiais, dalyvaus įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat kaip ir ikimokyklinukai, jei tik bus tinkamos oro sąlygos, išbėgs pažaisti į lauko žaidimų aikštelę.

O svarbiausia, tiek lankančių mini darželį, tiek popamokinius užsiėmimus, vaikų žinioje bus visos gausios „CurioCity“ pramogų centro edukacinės veiklos – 12-a pažinimo erdvių, kuriančių daugiafunkcinio miesto įspūdį, kuriose integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. Jos sukurtos atsižvelgiant į šiuolaikiniams vaikams būdingą kilpinį mąstymą, kai vienu metu galvojama apie daug skirtingų dalykų, šokinėjama nuo vienos temos, prie kitos – 1500 kv. metrų erdvėje vaikai turi galimybę išbandę vieną veiklą bėgti prie kitos, po to grįžti prie sudominusių dalykų.

CurioCity“ – vaikų edukacinio pramogų centro, sukurto pagal koncepciją „žaidžiu – žinau“, komanda įsitikinusi, kad dabartinės Z kartos vaikams – žingeidiems, aktyviems, emocionaliems, – labai svarbu informaciją pateikti atraktyviai, juos sudominti per žaidimus ir įdomias veiklas, į aplinkos keliamus klausimus atsakyti interaktyviai. Dabartinei augančiai kartai be galo svarbi vaizdinė medžiaga, todėl centre yra daugybė vizualios informacijos. Z vaikai linkę bendrauti per paveikslėlius ir simbolius, jie geriausiai įsisavina sutrumpintą, esminę informaciją – todėl „CurioCity“ visos naudingos teorinės žinios pateiktos ant sienų glaustai, išrenkant tik esminius, įdomius faktus. Teorija susieta su veikla, kurią vaikas gali atlikti čia pat. Šiai kartai rūpi pažinti suaugusiųjų pasaulį, todėl dalis veiklų yra susietos su profesijomis, kur vaikas apsirengęs daktaru ar ugniagesiu gelbėtoju gali savarankiškai, be kitų pagalbos, išbandyti ir suprasti kaip teorinė informacija veikia realybėje. Centre visapusiškai siekiama sudaryti laisvę vaikų kūrybai ir saviraiškai.

Mini darželio ir popamokinių užsiėmimų kūrybinėse dirbtuvėse bus kuriama iš antrinių žaliavų, mokoma, kaip daiktus prikelti antram gyvenimui – tai glaudžiai siejasi su dabartinės kartos polinkiu į sveiką gyvenseną, domėjimusi ekologija, aplinkosauga. Taip pat vyks konstravimo užsiėmimai, bus kuriami meniniai darbeliai – papuošalai, paveikslai, talismanai, žaislai.

Vaikų šiokiadieniai bus nuspalvinti ne tik įdomiuoju „CurioCity“ edukaciniu pramogų centru, bet ir įvairiomis PLC „Mega“ pramogomis – kino teatru, įspūdinga laipiojimo siena ir širdis džiaugsmu pripildančiu kontaktiniu zoologijos sodu „Zoopark“, kuriame besilankydami vaikai galės gyvūnus glostyti, maitinti ir kitaip rūpintis, taip ugdydamiesi atsakingumą, kantrybę bei švelnumą.

Smagi, turininga ir prasminga vaikų kasdienybė unikaliame edukaciniame pramogų centre sukurtame žaisti, patirti, sužinoti ir pajausti. Vaikai su noru ir užsidegimu laukia mokomųjų veiklų, jas vertina kaip šaunias pramogas, o ne nuobodų mokslą, o juk tai formuoja mažo žmogaus mąstymą, polinkį mokytis, kursto gyvą susidomėjimą pasauliu, siunčia žinutę, jog mokslas, kūryba ir visa supanti aplinka gali būti be galo įdomi ir įtraukianti.

Šaltinis: vaikodiena.lt

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos