Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Mažylių gimtadieniai – kur smagiai atšvęsti?

 „CurioCity“ kartu su sporto ir sveikatingumo centru „VS-Fitness“ paruošė naują gimtadienio programą patiems mažiausiems.

Gimtadienis edukaciniame pramogų centre – miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ kartu su sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ profesionaliais treneriais parengė programą šeimai su mažiausiais jos nariais – čia švęsti gali net ir metų neturintys mažyliai. Suaugusių lydimi mažieji nardo ir plaukioja šiltame baseine kartu su kineziterapeutu, šventės akcentas – išskirtinė fotosesija po vandeniu. Po linksmų ir naudingų maudynių baseine, visa kompanija dar gali pramogauti edukaciniame pramogų centre „CurioCity“.

„CurioCity“ galima rinktis ir kitas programas mažiausių gimtadieniams. Nuo 2 metų gimtadienį galima švęsti gaminant magnetukus, nuo 3 – piešiant spalvotu smėliu, kuriant vėjo varpelius, papuošalus ar žaisliukus-šokliukus. Visi sukaktuvininkai gali tapti tikrais miesto smalsiems vaikams herojais – skristi erdvėlaiviu į kosmosą, čiuožti vaivorykšte, įveikti kliūtis virš ugnikalnio lavos ir kitaip išbandyti save. Visos programos sukurtos galvojant apie judrius, kūrybingus ir smalsius šiandienos mažylius, todėl jose gausu žaidybinių, edukacinių ir aktyvių veiklų, atraktyviai supažindinančių vaikus su supančiu pasauliu. „CurioCity“ koncepcija: „žaidžiu – žinau“. Vaikai čia imituoja realaus gyvenimo situacijas, per žaidimą susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. O kada geriausias ir smagiausias metas žaisti, jeigu ne būnant mažyliu?

 

Šaltinis: gimtadieniumuge.lt

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos