Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Atidarytas vienintelis Lietuvoje pažintinis edukacinis stendas vaikams

Unikaliame VMI stende žaisdami vaikai gali pažinti mokesčius ir suprasti jų naudą valstybei bei šešėlio daromą žalą jos gyventojams, taip pat susipažinti su mokesčių specialisto profesija.

Pasak edukacinio pramogų centro „CurioCity“ marketingo vadovės Donaldos Vasiliauskienės, miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ yra ideali vieta vaikų pažinčiai su mokesčiais, čia apsilanko daugybė šeimų iš visos Lietuvos ir užsienio valstybių: „Kiekvienais mokslo metais organizuojamos mokyklų ir darželių grupių edukacinės programos, kuriose per metus dalyvauja daugiau nei 7 tūkst. vaikų.

„Atsižvelgdami į augančios kartos poreikius, sukūrėme pažintinį edukacinį stendą, paremtą koncepcija „žaidžiu-žinau“. Mažiesiems svarbu tyrinėti, atrasti, imituoti suaugusiųjų veiklas, todėl žaidimų pagalba jie savarankiškai galės paskirstyti biudžetą, sužinoti, kiek sumoka mokesčių, įsigydami konkretų daiktą ar paslaugą, kur sumokėti mokesčiai nukeliauja ir kam jie panaudojami“, – įstaigos pranešime spaudai teigia Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad VMI nuolat ieško naujų formų vaikų mokestiniam sąmoningumui ugdyti.

Skaityti daugiau: https://kaunas.kasvyksta.lt/2021/09/30/miestas/kauno-apskrities-vmi-atidarytas-vienintelis-lietuvoje-pazintinis-edukacinis-stendas-vaikams/?fbclid=IwAR37UvLNIpkiyCfJg3ky8Ves4bUtj_PSWEvZTY7LV2Ktf8G6fntPVodgouE

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos