Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

„CurioCity“ kviečia į Gamtos herojų stovyklą „Harmony Park“

Prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūręs vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ jau laukia vaikų savo vasaros stovyklose. Čia vėl rengiamos vaikų pamėgtos Miesto herojų, Jaunųjų lyderių, Pasaulio atradėjų, Atostogų kaip kine stovyklos, o su šūkiu „CurioCity“ goes wild pristatoma ir šio sezono naujiena – Gamtos herojų stovykla.

„Dienos stovyklas 5–12 m. vaikams rengiame nuo 2018-ųjų. Per visą šį laiką jose savo atostogas jau leido daugiau nei 1 tūkst. vaikų. Iki šiol buvome sukūrę keturias stovyklų programas, kurios keisdavo viena kitą. Taigi esama vaikų, kurie mūsų skirtingos tematikos dienos stovyklose praleisdavo keletą savaičių iš eilės. Šiemet stovyklautojams nusprendėme pasiūlyti naują stovyklos programą su nakvyne – Gamtos herojai. Kitaip nei mūsų rengiamos dienos stovyklos, naujoji Gamtos herojų stovykla yra pirmoji, kuri vyks ne vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ Kaune, o toliau nuo miesto šurmulio – Nemuno kilpų regioniniame parke įsikūrusiame 220 hektarų poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“, Prienų rajone“, – sakė vaikų edukacinio pramogų centro „CurioCity“ vadovė Neringa Žibaitė.

Pasak jos, visos Gamtos herojų stovykloje organizuojamos edukacinės veiklos ir pramogos atitiks pagrindinę „CurioCity“ edukacijų ir pramogų koncepciją „žaidžiu – žinau“, todėl ir šioje stovykloje vaikai pasaulį mokysis pažinti aktyviai pramogaudami, žaisdami ir patirdami. Tik šįkart jie visą dieną leis gamtoje. „Gamtos herojų stovykloje per žygius, treniruotes aktyvias ir edukacines veiklas, pramogas ir iššūkius gamtoje bus mokomasi geriau pažinti gamtą, joje orientuotis, išgyventi ir ją saugoti. Aiškinsimės, kaip naudotis kompasu, pačiam susikurti vandens filtrą, pasiklydus miške vėl rasti kelią atgal. Į stovyklos programą taip pat įtraukti pirmosios pagalbos mokymai, joga, vandens balionų tinklinis, gamtos garsų meditacija, edukacija apie žvaigždžių sistemas, komandiniai žaidimai, diskoteka, o vakarais – dienos aptarimas prie laužo, filmas su spragėsiais ar žygis į mišką“, – pasakojo N. Žibaitė. Stovyklos rengėjai žada, kad vaikams bus smagu tiek šviečiant saulei, tiek lietui lyjant. Laisvu laiku stovyklautojai galės žaisti neseniai įrengtame teniso ir padelio aikštyne, varžytis krepšinio aikštelėje ar tiesiog dūkti lauko žaidimo aikštelėse. Ypatingoje vietoje rengiamos stovyklos „Gamtos herojai“ programoje įtraukta ir išskirtinė pramoga – maudynės „Harmony Park“ vandens ir pirčių erdvėje.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/vaiku-edukacinis-pramogu-centras-curiocity-kviecia-i-gamtos-heroju-stovykla-harmony-park-1131086

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos