Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

„CurioCity“ nenuobodžiaus nei vienas

Miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ jau dvejus metus yra vienas pagrindinių šeimos traukos centrų Kaune.

Kokybiškai laiką su vaikais norintys praleisti tėveliai žino, kad čia mažieji ne tik išlies energiją žaisdami, bet ir pasisems naujų žinių apie įvairias profesijas, pasaulio bei žmogaus kūno pažinimą.

 

Išskirtinis projektas

Kasdien didelio lankytojų skaičiaus sulaukiantis edukacinis pramogų centras „CurioCity“ nėra įprastas žaidimų kambarys, kuriame tėvai galėtų palikti vienus vaikus papramogauti. Priešingai, centro direktorė Agnė Ališauskienė, teigia, kad „CurioCity“ buvo kuriamas siekiant sukurti erdvę kokybiškam šeimos bendravimui. Stebėdami žaidžiančius vaikus, tėvai gali pastebėti, kurios sritys vaikui įdomiausios, prie kurių profesijų jie labiausiai nori prisiliesti ir kokias žinias dar reikia pagilinti.

Miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ lankytojus traukia itin plačiu lavinančių pramogų pasirinkimu. Jis sukurtas remiantis „žaidžiu – žinau“ koncepcija, kurios tikslas mokytis linksmai. Jaunoji karta imituoja realaus gyvenimo situacijas, žaidimų pagalba susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. Pavyzdžiui, vaikai persirengę ugniagesiais – gelbėtojais gali išgelbėti kačiuką iš degančio namo, kasti tikru ekskavatoriumi, sukurti namo aplinką ir interjerą arba radijo stotyje įrašyti savo pokalbių laidą.

 

Stebina erdvių ir siūlomų veiklų gausa

Šeimoms, auginančioms 1–13 metų vaikus ir mokyklų grupėms skirtas edukacinis pramogų centras „CurioCity“ siūlo itin gausų veiklų asortimentą. 1-ame edukacinio centro aukšte įrengta 12 žaidybinių pažinimo erdvių. Čia vaikai gali susipažinti su garsų ir spalvų pasauliais, sužinoti, kaip sunaikinti nemalonias emocijas, įsijausti į įvairias profesijas, suvokti kaip veikia gamtos jėgos. Pirmajame edukacinio centro „CurioCity“ aukšte taip pat rasite ir kulinarijos studiją. Joje įrengta tikra virtuvė mažiesiems su profesionalia maisto gaminimo įranga, įrankiais, tikrais maisto produktais. Kiekvieną šeštadienį užsidėję prijuostes ir pasipuošę didžiulėmis virėjų kepurėmis mažieji mokosi gaminti, pažįsta skirtingų pasaulio virtuvių skonius ir sužino, jog sveikas maistas yra skanus maistas! Čia pat įsikūręs ir amfiteatras. Tai – jauki renginių erdvė, talpinanti iki 100 žmonių. Jame vaikai gali žiūrėti įvairius pasirodymus, trumpus spektakliukus, koncertus ar animacinius filmus milžiniškame LED ekrane. Šioje erdvėje mažieji taip pat turi galimybę atskleisti savo meninius gebėjimus – jie gali  šokti, dainuoti, vaidinti arba tiesiog smagiai bei išskirtinai švęsti savo gimtadienius ar kitas šventes!

 

Vaikams smagiai praleisti laiką skirtų erdvių nestinga ir antrajame aukšte. Čia yra įrengtos trys skirtingos dydžio (20/40 žmonių talpinančios) švenčių salės. Gimtadienius juose švenčiantys vaikai gali pasirinkti vieną iš 22 skirtingų scenarijų, kuriuos išpildo profesionalūs vedėjai ir animatoriai. Tai ypatingą dieną pavers dar įsimintinesne. Antrajame aukšte taip pat rasite smalsumo laboratoriją. Joje vyksta įvairūs teminiai edukaciniai ir kūrybiniai užsiėmimai vaikams. Čia kiekvieną sekmadienį centro lankytojai kviečiami išbandyti magiškus mokslo eksperimentus. Nuolat atsinaujinantis edukacinis pramogų centras neseniai pristatė papildytą aktyvių pramogų erdvę. Joje vaikai gali ropoti tinkliniu tuneliu, išsimaudyti kamuoliuku baseine, klaidžioti vamzdelių labirinte ir visą centrą apžvelgti tarsi iš paukščio skrydžio. Šios ir kitos „CurioCity“ edukaciniame pramogų centre siūlomos aktyvios pramogos skatina mažamečių motorikos vystymąsi, stimuliuoja augimą, gerina protinį ir fizinį darbingumą, koordinaciją bei stiprina sveikatą.

 

Nedvejokite ir jau šiandien su savo šeima apsilankykite edukaciniame pramogų centre
„CurioCity“! Jūsų čia lauks išskirtinės ir įdomios veiklos, patiksiančios tiek vaikams, tiek ir jų tėveliams. Užtikriname, čia nenuobodžiaus nei vienas! Miestas smalsiems vaikams „CurioCity” yra įsikūręs adresu Islandijos pl. 32, Kaune. Mažieji bei jų tėveliai čia yra laukiami kasdien nuo 10 iki 21 valandos. Norint apsilankyti šiame pažinimo džiaugsmo ir pramogų kupiname edukaciniame centre iš anksto registruotis nereikia.

 

Šaltinis: kaunieciams.lt

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos