Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Pareigūnai kviečia į staigmenų kupiną susitikimą

Šalia dabar jau veikiančių teminių pažinimo erdvių vaikams bus pristatyta nauja policijos profesijos pažinimo erdvė.

„Sparčiai artėjant atostogų metui, kuomet visur keliausime ir pramogausime, nevalia pamiršti saugumo. Kelyje privalome būti itin atidūs ir elgtis itin atsargiai – tai supranta visi suaugę, tačiau to mokyti reikia ir mažuosius eismo dalyvius. Vaikai, kitaip nei daugelis suaugusių asmenų, dažnai informaciją pasisavina žymiai greičiau ir geriau“, – teigia Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, kviesdami gegužės 22 d. į susitikimą didžiausiame Baltijos šalyse vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“.

Trečiadienį, nuo 13 iki 15 val. visų atvykusių mažųjų į nemokamą renginį lauks ne tik žaismingas policijos pareigūnų erdvės atidarymas, bet ir įvairios edukacijos, žaidimai bei maži siurprizai. Visiems mažiesiems eismo dalyviams bus suteikta galimybė išgirsti ir per žaidimus išmokti pagrindines Kelių eismo taisykles, pritaikyti jas saugaus eismo klasėje, vairuojant elektromobilius praleisti pėsčiuosius per stilizuotą pėsčiųjų perėją. Vaikai mokomi, kaip taisyklingai pereiti gatvę tiek reguliuojamoje, tiek ir nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje. Pamokų sulaukia ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Primenama, jog visuomet važiuojant automobilyje reikia segėti saugos diržus, nesinaudoti mobiliuoju telefonu vairuojant, vaikus vežti jiems skirtoje specialioje kėdutėje.

Šalia dabar jau veikiančių teminių pažinimo erdvių vaikams bus pristatyta nauja policijos profesijos pažinimo erdvė. Čia galima rasti ne tik policijos automobilį, bet ir pareigūnų tarnyboje naudojami daiktai (diržas su amunicija, antrankiai, guminė lazda, dujų purkštuvas, žibintuvėlis, tarnybinė knygelė, švilpukas, skritulys su raudonu atšvaitu ir kt.). Stende ras esminę teorinę informaciją apie Lietuvos policiją ir jos veiklą. Vaikai galės apsirengti pareigūnų uniformomis ir įsijausti į jų profesiją.

„Vaikus ugdyti turime nuolat, reikia ne tik pasakyti, ką reikia, ar ko nereikia daryt, bet sugebėti suprantamai paaiškinti dėl ko. Žinodami svarbiausias Kelių eismo taisykles mes visi kartu galime saugiai keliauti iš namų į mokyklas ir darželius, nebijoti dėl savo ir vaikų saugumo“,- teigia Kauno apskrities policijos pareigūnai.
Kaune, prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusiame didžiausiame Baltijos šalyse vaikų edukacinių pramogų centre „CurioCity“, kur per žaidimus vaikai ir suaugusieji supažindinami su fundamentaliomis mokslo žiniomis bei naujausiais pasiekimais, be saugaus eismo pamokėlių vaikai galės pabandyti nuimti piršto atspaudus, pasigaminti atšvaitus, pamatyti kinologo su tarnybiniu šunimi pasirodymą, dalyvauti viktorinoje ir žaidimuose.

 

Šaltinis: kaunas.policija.lrv.lt

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos