Kaune atidaromas uostamiestis vaikams

Nuo lapkričio 27 d. Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūręs vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ tampa uostamiesčiu – Miesto herojų erdvė papildoma jūrinės laivininkystės tematika ir įrengiamas dviejų aukštų imitacinis laivas. Specialiai pagal užsakymą pagamintas laivas atsiras tarp kitų vaikų jau pamėgtų ugniagesių gelbėtojų, statybininkų ir policininkų žaidimų erdvių.

Pasak šio centro vadovės Neringos Žibaitės, tokios žaidimo erdvės planavimo, kūrimo, projektavimo ir gamybos darbai užtruko beveik metus. „Edukacinis pramogų centras „CurioCity“ – tai dvylika daugiafunkcio miesto įspūdį kuriančių teminių erdvių, kuriose integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos ir aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis mokslo sritimis, išbandyti gydytojo, policininko, kirpėjo, ugniagesio gelbėtojo, statybininko, detektyvo, o nuo lapkričio 27 d. – ir jūrininko profesijas.

Jūrų laivininkystės tematikos erdvė įrengta kartu su partnere – keliones keltais į Švediją ir Vokietiją organizuojančia bendrove „DFDS“. Kad šeimų kelionės DFDS keltais neprailgtų, būtų smagios ir dovanotų naujų potyrių visiems šeimos nariams, šiuose keltuose esantys žaidimų kambariai atnaujinami pagal „CurioCity“ stilistiką. Juose taip pat bus išlaikyta edukacinio pramogų centro „CurioCity“ edukacijos per žaidimą koncepcija

Šaltinis: www.15min.lt

Kontaktai

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos