Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Susipažink su emocijomis per fotografiją

Pradinių klasių mokiniams vis dar nėra lengva atpažinti ir įvardinti savo emocijas bei atskleisti jų atsiradimo priežastį.

Kad vaikai galėtų lengviau jas suprasti, pasitelksime net tik specialiai šiai temai sukurtą emocijų pažinimo edukacinę erdvę, bet ir vieną naujausių meno rūšių – fotografiją. Vaikai analizuos kaip perteikiamos nuotaikos ir emocijos nuotraukose.

Taip pat susipažinsime su skirtingų spalvų skleidžiamomis emocijomis. Vaikams taps aiškiau, kodėl vienos nuotraukos sukelia niūrias mintis, o kitos atvirkščiai, pralinksmina.

Interaktyvios aplikacijos pagalba vaikai galės susikurti ir atsisiųsti savo klasės emocijų filmuką.

Programą galite įsigyti tiesiogiai, kaina – 9 Eur/asmeniui
arba
per Kultūros pasą, kaina – 8 Eur/asmeniui.
https://www.kulturospasas.lt/kulturines-edukacijos/1480
 
Edukacinės programos mokyklų ir darželių grupėms organizuojamos visus metus, darbo dienomis iki 16 val., išskyrus liepos ir rugpjūčio mėn. Dėl edukacijų organizavimo moksleivių atostogų metu ir švenčių dienomis – teirautis individualiai. Minimalus programos dalyvių skaičius – 10 vaikų.
 

Būtina išankstinė registracija. Daugiau informacijos el. paštu smalsu@curiocity.lt arba telefonu +370 688 33202.
 

Pedagogams, lydintiems suaugusiems asmenims ir socialiai remtiniems vaikams – nemokamai.

 

Daugiau informacijos apie edukacines programas čia.

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos