Renginiai

Sekmadieniais

Eksperimentai laboratorijoje

Smalsumo laboratorijoje vyksta įvairūs teminiai edukaciniai ir kūrybiniai užsiėmimai vaikams: nuo mokslinių eksperimentų ar robotikos, iki kūrybiškumo ar emocinio intelekto ugdymo. Eksperimentuokite Smalsumo laboratorijoje sekmadieniais 12, 14, 16 ir 18 valandomis. Edukacinio centro lankytojams užsiėmimai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas, registruotis iš anksto nereikia. Kviečiame vaikus nuo 6 metų.    

Šeštadieniais

Gaminimas kulinarijos studijoje

  Realaus dydžio virtuvė mažiesiems su profesionalia maisto gaminimo įranga, įrankiais, tikrais maisto produktais ir mažųjų virtuvės virtuozų apranga! Mažieji virtuvės šefai kviečiami gaminti Kulinarijos studijoje šeštadieniais 12, 14, 16 ir 18 valandomis. Edukacinio centro lankytojams užsiėmimai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas, registruotis iš anksto nereikia. Laukiame vaikų nuo 6 metų.

Iki vasario 28 d.

Piešiniai atgyja!

Pasirinkite labiausiai patinkančią temą iš net 8 skirtingų variantų, spalvinkite popieriuje ar išmaniajame įrenginyje arba sujunkite abi galimybes vienu metu! Suteikite pavadinimą savo piešiniui, skanuokite arba spauskite mygtuką „siųsti“ ir stebėkite kaip jūsų kūrinys atgyja ekrane! Iki vasario 28 dienos Darbo dienomis 17 ir 19 val. Savaitgaliais 15 ir 17 val. Video Edukacinio centro lankytojams

Kontaktai

I – VII   10:00 – 21:00

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos