Renginiai

Sekmadieniais

Eksperimentai laboratorijoje

Smalsumo laboratorijoje vyksta įvairūs teminiai edukaciniai ir kūrybiniai užsiėmimai vaikams: nuo mokslinių eksperimentų ar robotikos, iki kūrybiškumo ar emocinio intelekto ugdymo. Eksperimentuokite Smalsumo laboratorijoje sekmadieniais 12, 14, 16 ir 18 valandomis. Edukacinio centro lankytojams užsiėmimai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas, registruotis iš anksto nereikia. Kviečiame vaikus nuo 6 metų.    

Šeštadieniais

Gaminimas kulinarijos studijoje

  Realaus dydžio virtuvė mažiesiems su profesionalia maisto gaminimo įranga, įrankiais, tikrais maisto produktais ir mažųjų virtuvės virtuozų apranga! Mažieji virtuvės šefai kviečiami gaminti Kulinarijos studijoje šeštadieniais 12, 14, 16 ir 18 valandomis. Edukacinio centro lankytojams užsiėmimai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas, registruotis iš anksto nereikia. Laukiame vaikų nuo 6 metų.

Spalio mėn.

Pažintis su mokesčiais

Baigiantis rugsėjui, miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ pasipildė pirmu ir vieninteliu Lietuvoje VMI edukaciniu pažintiniu stendu. Džiaugiamės kartu su partneriais vykdydami kilnią vaikų sąmoningumo ugdymo ir mokestinio švietimo misiją. Be to, spalio 1 d. buvo paminėta mokestininko diena, todėl sveikindami visus mokesčių inspektorius su profesine švente, šį mėnesį skiriame jiems. Vykdysime smagias edukacines žaidybines veiklas prie

Kontaktai

I – VII   10:00 – 21:00

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos