Renginiai

Sekmadieniais

Eksperimentai laboratorijoje

  Smalsumo laboratorijoje vyksta įvairūs teminiai edukaciniai ir kūrybiniai užsiėmimai vaikams: nuo mokslinių eksperimentų ar robotikos, iki kūrybiškumo ar emocinio intelekto ugdymo. Eksperimentuokite Smalsumo laboratorijoje sekmadieniais 12, 14, 16 ir 18 valandomis. Edukacinio centro lankytojams užsiėmimai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas, registruotis iš anksto nereikia. Kviečiame vaikus nuo 6 metų.    

Šeštadieniais

Gaminimas kulinarijos studijoje

  Realaus dydžio virtuvė mažiesiems su profesionalia maisto gaminimo įranga, įrankiais, tikrais maisto produktais ir mažųjų virtuvės virtuozų apranga! Mažieji virtuvės šefai kviečiami gaminti Kulinarijos studijoje šeštadieniais 12, 14, 16 ir 18 valandomis. Edukacinio centro lankytojams užsiėmimai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas, registruotis iš anksto nereikia. Laukiame vaikų nuo 6 metų.

Darbo dienomis

Virtualios pramogos

Nuspalvink savo vardinę žuvytę, dinozaurą ar automobilį ir stebėk, kaip jie atgyja milžiniškame ekrane. Edukacija vyks visą liepos mėnesį, darbo dienomis 16, 18 ir 20 val. Edukacinio centro lankytojams užsiėmimai yra nemokami. Dalyvių skaičius ribotas, registruotis iš anksto nereikia.

Kontaktai

I – VII   10:00 – 21:00

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos