Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Išleistuvės


Darželinukams ir moksleiviams artėja išleistuvės? „CurioCity“ sveikina jus ir pristato pasiūlymus išskirtinei šventei!

Privati šventės erdvė, linksmybės visame edukaciniame pramogų centre, galimybė rinktis net iš 4 skirtingų išleistuvių programų, nuolaidos didesnėms grupėms.

Programos:
1. Pažintis su miestu smalsiems vaikams. Galimybė mėgautis visomis edukacinio pramogų centro erdvėmis, veiklomis ir aktyviomis pramogomis.
2. Šventė su vedėju. Smagi, įtraukianti dviejų šventės vedėjų vedama išleistuvių programa su žaidimais, estafetėmis, nominacijomis ir apdovanojimais.
3. „CurioCity“ lobio paieška. Interaktyvi orientacinė programa. Pasitelkdami išmaniuosius įrenginius ir naudodamiesi specialia aplikacija, vaikai atliks įvairias aktyvias komandines užduotis, ieškodami visame edukaciniame centre paslėpto lobio.
4. „CurioCity“ protmūšis. Programa paremta TV šou žaidimų motyvais. Vaikai rungsis skirtinguose etapuose, kuriuose galės išbandyti savo jėgas įvairiose komandinėse užduotyse, viktorinose, žodžių spėlionėse, muzikiniuose iššūkiuose ir kitose smagiose veiklose.

Išleistuvių 2 val. trukmės programos kaina nuo 250 Eur visai klasei.

Daugiau informacijos: i.razumiene@educatus.lt arba +370 620 84453.

 

Video

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos