Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Dviguba pramoga

Išbandykite naują batuto pramogą ir gaukite 20 % nuolaidą apsilankymui „CurioCity”!

Pasiūlymas galioja rugpjūčio mėn.

Batutas įrengtas lauke, prie PLC „Mega” lauko žaidimų aikštelės vaikams.

Daugiau informacijos apie batuto pramogą: https://curiocity.lt/renginiai/batutu-pramogos/

Akcijos taisyklės:
1. Pasiūlymas galioja vaikams nuo 4 metų, kurie gali naudotis batuto pramoga, ir juos lydintiems dviem suaugusiems asmenims.
2. Batuto pramogos įsigijimo čekį pateikite „CurioCity” registratūros darbuotojui. Darbuotojas pritaikys 20 procentų nuolaidą vaiko ir jį lydinčių dviejų suaugusių asmenų apsilankymui vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity”, pažymės kad čekis jau dalyvavo akcijoje.
3. Vieno vaiko batuto pramoga = 20 % nuolaida vieno vaiko ir dviejų jį lydinčių suaugusių asmenų apsilankymui „CurioCity”.
4. Vaiko ir dviejų jį lydinčių suaugusių asmenų apsilankymo „CurioCity” trukmė neįvardijama, trukmę galima pasirinkti savo nuožiūra.
5. Pasiūlymas galioja rugpjūčio mėnesį. Šio mėnesio data privalo būti batuto pramogos įsigijimo čekis ir šį mėnesį galima gauti nuolaidą apsilankymui „CurioCity”.
6. Nuolaidos nesumuojamos.

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos