Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Dovanų kuponas

Geriausia dovana – kvietimas į miestą smalsiems vaikams!

Jei į pasaulį pažvelgtume vaiko akimis – visur matytume stebuklus! Padovanok apsilankymą vaikų edukaciniame pramogų cente „CurioCity“.

Dovanų kuponas vaikui suteikia teisę vienam vaikui (1 – 13 m. amžiaus) apsilankyti vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ bet kurią savaitės dieną. Vienkartinio apsilankymo trukmė – ne ilgesnė kaip 2 val. Dovanų kupono vaikui kaina – 14 Eur.

Dovanų kuponas šeimai 2+2 suteikia teisę dviem suaugusiems asmenims ir dviem vaikams (1 – 13 m. amžiaus) apsilankyti vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ bet kurią savaitės dieną. Vienkartinio apsilankymo trukmė – ne ilgesnė kaip 2 val. Dovanų kupono šeimai kaina – 36 Eur.

Dovanų kuponas šeimai 1+2 suteikia teisę vienam suaugusiam asmeniui ir dviem vaikam (1 – 13 m. amžiaus) apsilankyti vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ bet kurią savaitės dieną. Vienkartinio apsilankymo trukmė – ne ilgesnė kaip 2 val. Dovanų kupono šeimai kaina – 32 Eur.

Dovanų kuponas šeimai 2+1 suteikia teisę dviem suaugusiems asmenims ir vienam vaikui (1 – 13 m. amžiaus) apsilankyti vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ bet kurią savaitės dieną. Vienkartinio apsilankymo trukmė – ne ilgesnė kaip 2 val. Dovanų kupono šeimai kaina – 22 Eur.

Dovanų kuponas šeimai 1+1 suteikia teisę vienam suaugusiam asmeniui ir vienam vaikui (1 – 13 m. amžiaus) apsilankyti vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“ bet kurią savaitės dieną. Vienkartinio apsilankymo trukmė – ne ilgesnė kaip 2 val. Dovanų kupono šeimai kaina – 18 Eur.

Popierinius dovanų kuponus galite įsigyti tiesiogiai, atvykę į edukacinį pramogų centrą „CurioCity“.

Elektroninius dovanų kuponus gausite pirkdami per www.curiocity.lt/kuponai arba kreipiantis el. paštu smalsu@curiocity.lt.

Sužinok daugiau

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos