Mano aukščiau esantis parašas man yra atpažįstamas, jis yra panašus į mano realų fizinį parašą. Patvirtinu, kad juo pasirašytas dokumentas yra traktuojamas kaip teisiškai galiojantis ir prilyginamas originaliai pasirašytam dokumentui.

Stovykla „Gamtos herojai” su nakvyne

Praeitais metais „CurioCity“ savo populiarias dienines stovyklas perkėlė į gamtą!  Sėkmingai startavome su šūkiu CurioCity goes wild!

Šiemet taip pat vasarą kviečiame leisti gryname ore! Stovyklautojų laukia daug atradimų ir iššūkių gamtoje, žygiai, treniruotės, aktyvios ir edukacinės veiklos. Vaikai ne tik pasiners į gamtos pramogas, bet ir labiau ją pažins, išmoks įsiklausyti, joje orientuotis, išgyventi, išsaugoti.

Išmokinime kaip naudotis kompasu, kaip patiems susikurti vandens filtrą, kaip plastmasinėje taroje ant laužo išsivirti kiaušinį. Stovyklautojai „pasiklys“ miške ir sužinos kaip rasti kelią atgal, dalyvaus gamtos garsų meditacijoje, pažins skirtingas paukščių, augalų, medžių rūšis.

Stovykla vyks daugiau nei 220 hektarų plote įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“. Į stovyklos programą įtrauktos maudynės, komandiniai žaidimai gryname ore, diskoteka, padelio žaidimas, vakarais jaukūs patyrimų kupinos dienos aptarimai prie laužo.

KAM? Vaikams nuo 9 iki 14 metų.
KADA? Liepos 21-26 d.
KUR? Poilsio ir pramogų komplekse „Harmony park“.
KIEK? už 6 dienų (5 naktų) stovyklą – 350 Eur/asm. 10% nuolaida dalyvaujant su sese/broliu arba jau lankiusiems „CurioCity” stovyklą.

SPECIALI KAINA užsiregistravus iki balandžio 30 d.  – 300 Eur.

Nuolaidos nesumuojamos. Vietų skaičius ribotas.

Apgyvendinimas ir maitinimas
Stovyklautojai, atsižvelgiant į amžių bei lytį, bus skirstomi ir apgyvendinami jaukiuose ir tvarkinguose 2-4 vietų nameliuose. Maistas tiekiamas 4 kartus per dieną.

Stovyklos vadovai
Vaikų užimtumu ir saugumu rūpinsis atsakingi, linksmi, be galo vaikus mylintys stovyklos vadovai, kurie ves edukacinius ir pramoginius užsiėmimus bei užtikrins, kad kiekvienas vaikas iš stovyklos išvyktų laimingas, pilnas įspūdžių, išmokęs kažką naujo ir prasmingo.

Vieta
Stovykla vyks atokiai nuo miesto šurmulio, Nemuno kilpų regioniniame parke įsikūrusiame poilsio ir pramogų komplekse „Harmony Park“ (Vazgaikiemis, Prienų raj.).

Nesant galimybių stovyklautojų atvežti/pasiimti – susisiekite individualiai.

Programa
Nuotraukos
Visi stovyklautojai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.
Registracija el. paštu: stovyklos@curiocity.lt arba tel. nr. +370 664 90951.
Organizatorius pasieka teisę atšaukti stovyklą, nesurinkus vaikų grupės.

Kontaktai

I-VII 10-21 val.

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos