CurioCity 5-tasis gimtadienis

GIM-TA-DIE-NIS!!!
Įsivaizduojate? „CurioCity“ jau 5-eri! Visus savo mylimus lankytojus kviečiame į šventinį savaitgalį gegužės 21-22 d.

Vyks „CurioCity“ organizuojamų gimtadienių mugė, kurios metu galėsite susipažinti su daugybe skirtingų gimtadienio temų ir jas išbandyti nemokamai. Mieste smalsiems vaikams yra organizuojami net 24 temų gimtadieniai, plačiau apie juos: https://curiocity.lt/gimtadieniu-scenarijai/. 8 temos yra visiškai naujos, sukurtos specialiai prieš „CurioCity“ 5-tąjį gimtadienį. Išbandykite jas! Išlikimo pratybos, lobio paieška, protmūšis, piešimas spalvotu smėliu, puodelio dekoravimas, marškinėlių gamyba, šokiai, super žvaigždės podiumas, keramikos dirbtuvės, eksperimentai Smalsumo laboratorijoje, milžiniško BOOM torto gamyba Kulinarijos studijoje, virtuali realybė ir magija – štai kiek įspūdžių laukia jūsų išbandant „CurioCity“ organizuojamų gimtadienių programas!

Jus pasitiks smagūs ir draugiški „CurioCity“  personažai, taip pat šventėje turėsime svečių. Apsilankys „Geros dovanos“ dramblys, „AHA“ skanukų liūtas, „Neodentos“ bebras, „Terra Publika“ Pasaiba. Retai kada tiek personažų pamatysi vienoje vietoje.

Vyks ne viena skanėstus siūlančių partnerių degustacija – Super Garden liofilizuotų vaisių ir ledų, Haribo guminukų, kramtomųjų juostelių FRITT. Vakare šoksime nuotaikingoje diskotekoje, o išeinant kiekvienas vaikas bus pakviestas sukti laimės ratą ir išsinešti dovaną už buvimą kartu!

Laimės rate bus „Cascada“, „Malsena“, „Cinamon“, „Beta.lt“, „Swedbankas“, „Vilkyškių pieninė“, „HOBBYSHOP“, „Terra Publika“, „Neodenta“, „Super garden“, „FRITT“, „AHA“ ir „CurioCity“ dovanos!

Visiems svečiams bus dalinami „Aromama“ kambario kvepalai vaikams!

Edukacinio centro lankytojams renginys nemokamas, registruotis nereikia.

Renginio metu sekmadienį, nuo 13 iki 18 val. bus fotografuojama, todėl informuojame, kad Jūs arba jūsų vaikas galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Programa

Kontaktai

I – VII   10:00 – 21:00

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos