Stovyklos Z kartos vaikams!

Stovyklų programos sudarytos, remiantis Z kartos vaikų bruožais ir rekomendacijomis. Jie žingeidesni, aktyvesni, emocionalesni.

tovyklų programos sudarytos, remiantis Z kartos vaikų bruožais ir rekomendacijomis. „CurioCity“ – vaikų edukacinio pramogų centro, sukurto pagal koncepciją „žaidžiu – žinau“, komanda įsitikinusi, kad dabartinės Z kartos vaikams – žingeidiems, aktyviems, emocionaliems, – labai svarbu informaciją pateikti atraktyviai, juos sudominti per žaidimus ir įdomias veiklas, į aplinkos keliamus klausimus atsakyti interaktyviai.

 

Dabartinei augančiai kartai be galo svarbi vaizdinė medžiaga, todėl centre yra daugybė vizualios informacijos. Z vaikai linkę bendrauti per paveikslėlius ir simbolius, jie geriausiai įsisavina sutrumpintą, esminę informaciją – todėl „CurioCity“ visos naudingos teorinės žinios pateiktos ant sienų glaustai, išrenkant tik esminius, įdomius faktus. Teorija susieta su veikla, kurią vaikas gali atlikti čia pat. Šiai kartai rūpi pažinti suaugusiųjų pasaulį, todėl dalis veiklų yra susietos su profesijomis, kur vaikas apsirengęs daktaru ar ugniagesiu gelbėtoju gali savarankiškai, be kitų pagalbos, išbandyti ir suprasti kaip teorinė informacija veikia realybėje. Centre visapusiškai siekiama sudaryti laisvę vaikų kūrybai ir saviraiškai.

Vasaros stovyklų programos:

  1. Miesto herojų stovykla;

  2. Jaunųjų lyderių stovykla.

Jaunųjų lyderių stovykla „Žaidžiu-žinau“!

Užaugęs norėtum būti verslininku, mokslininku, astronautu, menininku, o gal gamtininku? Dalyvauk stovykloje ir išbandyk save skirtingose profesijose! Stovyklos metu jaunieji lyderiai supras ir praktiškai pajaus kaip uždirbami ir kam išleidžiami pinigai. Jų laukia interaktyvūs „Draw Alive” užsiėmimai, simuliaciniai žaidimai, jodinėjimas pliušiniais arkliukais, dalyvavimas improvizacijų šou, apsilankymas kino teatre, pažintis su gamtos stichijomis, Žemės ir kosmoso platybių paslaptimis, daugybė įvairių mokslinių bandymų ir eksperimentų, stovykloje uždirbtų pinigų realizavimas aukcione bei dar daugiau įspūdžių patyrimų kupiname mieste smalsiems vaikams.


Miesto herojų stovykla!

Tapk „CurioCity” miesto herojumi! Stovyklos metu tavęs laukia: ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, išmanioji mankšta, interaktyvus žmogaus kūno pažinimas, laboratoriniai bandymai, neužbaigto namo statybos, kopimas siena, kulinariniai eksperimentai, pažintys su specialybių atstovais.


KADA? 
Birželio – rugpjūčio mėn., I-V, 8-18 val.
KAM? Vaikams nuo 6 iki 12 metų.
KUR? Didžiausiame Baltijos šalyse vaikų edukaciniame pramogų centre „CurioCity“, esančiame PLC „Mega“.
KIEK? 35 € / 1 diena, 150 € / 5 dienos.
15% nuolaida stovykloje dalyvaujant su sese ar broliu.
MAISTAS: užkandžiai, pietūs, vakarienė.
Dovanos stovyklos dalyviams!

Registracija el. paštu stovyklos@curiocity.lt 
arba telefonu 8-620-84453.

 

Šaltinis: vaikodiena.lt

Kontaktai

I – VII   10:00 – 21:00

Prekybos ir laisvalaikio centras MEGA, Islandijos pl. 32, Kaunas

Prisijunk prie komandos